BM KATRAK MAKİNELERİ

BM firması 1963 yılında kurularak mermer kesme (katrak) makinaları üretmeye başlamıştır. Fabrika ve merkez ofisi, İtalya’nın kuzey doğusundaki Montorso Vicentino kasabasının sanayi bölgesindedir.

BM S.r.l’nin üretim yelpazesi, granit ve mermer kesim (katrak) makineleri alanında en geniş olanıdır. Tek lamalı  katrak serisinden monolama makineleri olan BM SUPER ve BM SUPER 800, 1967 yılında Mr. Giovanni ve Mr. Rino Bastianello tarafından patenti alınarak üretilmeye başlanmıştır. Her iki katrak makinası da BM firmasının özel üretimidir.

Üretimimizdeki mermer kesim (katrak) makineleri, geleneksel katrak makinalarının problemlerine hassas çözümler bulmak için teknik buluşlarla geliştirilmiştir.

BM 2009 yılında “The Marmo Macchine Mark” sertifikası almıştır. Bu lisans İtalya Mermer Makina Üreticileri Konfederasyonu tarafından 1. sınıf üretim, servis ve teknik kalite standartlarını sağlayan en iyi makina üreticisi üyelere verilen bir rütbetir. Bugün için temsilcisi olduğumuz BM bu lisansa sahip 15 saygın kuruluşun arasında gururla yer almaktadır. Marmo Macchine Mark üyelerini görmek için tıklayınız.

 

Sonuç olarak; üretim yelpazemizdeki yenilikçi tasarımlara sahip olan mermer kesim (katrak) makineleri mermer sektöründeki uzmanlar tarafından bu pazardaki en yüksek kaliteye, teknolojiye ve performansa sahip makineler olarak değerlendirilir.

BM katrak makinalarının Türkiye ve Orta Doğudaki kurulum, garanti kapsamındaki ve garanti dışı servis hizmetleri Ege Mermer mühendis kadrosu tarafından verilmektedir.